Uczyń, iż kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla ludzi. Ich skład jest w sum naturalny, dzięki czemu wolno je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin korzystnie przychodzą na tworzenie pożądania seksualnego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, które są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich wpływanie dopomoże zbudować atmosferę bezpieczeństwa oraz lubienia, w jakiej drugie osoby będą Obecni szczególnie sympatyczne i uległe. Działanie feromonów jest dokładnie proste i trudne, ze powodu na to, iż są to bezwonne substancje. Czynią one nie tylko klucz do sukcesu na randce, czy imprezie, ale dodatkowo w interesie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera oraz przygotujesz aurę zaufania oraz zaufania.

Co pozwalasz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych pań w towarzystwu
pozostaniesz w sile dominatora i prowadzącemu
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej swobody siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe drogi i kupisz przychylność nowych ludzi

Użytkowanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w tłach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony tworzą przez jakiś 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” uznaje się z języka greckiego, a dokładniej mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w przełożeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do grupy infochemicznej, które naturalnie spędzają w dobrym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Pokazuje się jednak, iż substancje te nie mają żadnego zapachu, jedynie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe prace w stałym byciu wszystkiego człowieka m.in. wyrażają kontrolę oraz idą na przyznanie się spośród otoczenia, znamiennie oddziałują na pewność siebie, a ponadto – co dla większości jest najważniejsze – efektywnie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów podejmuje się w terminie, gdy trafią do narządu nosowo-lemieszowego, znajdującego się w jamie nosowej.
Jak działają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te cechy chemiczne stoją się atrybutem atrakcyjności, efektywnie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz pomagają w dotykach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych wiedzy na nasz temat otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie projekty są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w jakim stawiają się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów odbywa się a w swej podświadomości.

alluramin price

http://www.Alluramin24.com