Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz specyfiku, który zlikwiduje ten kłopot oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą może istnieć nieprawidłowa dieta oraz szkodliwe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który usprawnia ich wystrój oraz organizację. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie dodają się i dla pań, jak jeszcze dla mężczyzn, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż wszelki olejek oraz wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, oddziałując na nowy element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Pomagają w niniejszym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To dopiero owe elementy decydują o sprawnym funkcjonowaniu lęku a mają niezwykłe stanowisko w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, a co wewnątrz tym idzie, choćby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso Duo