Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych oraz dobrodziejstwo powstające z znacznych elementów wzmacniających, jakie kryją się w niniejszym serum sprawiają, iż zaraz po pierwszej aplikacji że i odczuwać różnicę. To silna formuła, która łączy się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w określonych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednakże wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skorelowanych z nimi korzyści. Wyciągi z kiełków soi i pszenicy odżywiają, sok z nasion róży dostarcza do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C i E efektywnie chroni włosy przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co ma niezbyty dowód iż warto zaczerpnąć z plusów tego preparatu osobiście.

Vivese Senso Duo-Oil 2

ProEngine Ultra

RevitalumMindPlus

Vivese Senso-Duo Shampoo