Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj żale, przygnębienia i niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi jedynym z najsprawniejszych i powszechnie wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma istotną symbolikę: czerń odpycha zło oraz niepowodzenia, biel wzmacnia szczęście i zachęca dobrą energię.

Świeca prowadzona jest ręcznie z czystego wosku, posiada knot nasączony olejkami i sokami z nadzwyczaj silnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału wskazana istnieje jeszcze odpowiednia formuła, która była używana teraz w starożytności; to specjalne zaklęcie ochronne, które jest strzec przed negatywną aurą z zewnątrz, zmartwieniami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia ma działanie wielowymiarowe. Nie wyłącznie zabezpiecza przed zniszczeniem i oczyszcza, ale też unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa dużą funkcję w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha i odprężenia umysłu, co we nowym świecie jest niezwykle trudne. A sam proces odprawiania rytuału wymaga zaledwie paru przygotowań: odpowiedniego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, które potrafiły rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Wtedy należy tylko skupić się na celu, który planujemy osiągnąć dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent

KankustaDuo

KneeActive Plus