Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na twardszej erekcji, powinieneś regularnie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia i kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty wykazują, że mężczyźni, którzy przechodzą każdego dnia trzy kilometry, mają o połowę mniej trudności z erekcją w porównaniu cialis tanio do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Tętnice działają na najlepszym poziomie jedynie wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba na starcie wykonywać wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, żeby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezwykle łatwe ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby wywołać widzialną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Potocznie mówiąc, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, iż zarówno ziewanie jak i wzwód są owocem istnienia nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do członka. Nigdy nie poczułeś małego drżenia w kroczu w czasie ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj w takim przypadku o częstym ziewaniu i wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię uznają za lesera.

Dobrze się wysypiaj

Po seksie twój penis jest przeważnie wyczerpany. Musi zregenerować siły. Tym samym niesłychanie ważne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas zdrowego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, że twój członek jest potencja zdrowy i przygotowany do ponownego działania. Twój penis “ładuje się” w trakcie snu. Tak więc dla silnej i zdrowej erekcji, zdrowy i długi sen jest wielce istotny.